Frizin 210 kilogram

Shitet nga: arsim 07 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
210 kilogram frizi gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim