Frizin 250 kilogram

Shitet nga: arsim 16 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin 250 kg gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim