Frizin 250 kilogram

Shitet nga: arsim 25 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frizin 210 kg gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim