Frizin dubok 300litra

Shitet nga: xx 25 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin dubokk "gorenje" shum pak i perdorur osht ngjendje trregullt
Boj edhe ndrrim me naj sen qe mkonvenon
Viber : +38649536529
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim