Frizin te 300 litrave

Shitet nga: remi 18 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin te 300 litrave i perdorur, ne gjendje te rregullt, vetem amonjak duhet me mbush se ska.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim