Friz Gorenje 210l

Shitet nga: Gafurr Hasani 12 Pri 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Sllovenia
Shitet Friz GORENJE 210litra,
punon shum ne gjendje te mire.
Shitet per shkak te vendit te ngusht ne banes.
Pres bleres serioz !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim