Frizi 220L

Shitet nga: Ali 03 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Sllovenia
Shitet frizi 220l ne gjendje shum te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim