Shef frigoriferin gorenje 35e

Shitet nga: Zeqir 20 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Tiki
Shes frigoriferin gorenje 35e ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim