Inventarin e fast foodit 3muj t perdorta paisjet

Shitet nga: fast food 20 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes inventarin e fast foodit dmth skaren hauben e skares tostin shankericat frizin vitrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim