Keto gjera

Shitet nga: Nuski prishtine 15 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Pajisje per kafiteri dhe nje krevat,krevati 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim