Komplet me friz te pijes me gjam osht shum

Shitet nga: fazli 02 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet komplet me friz te pijes me gjam osht shum e rujtun qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim