Kompresor për qiler ose për raste tjera

Shitet nga: munib 01 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet kompresori për qiler ose për raste tjera i përdorur në gjendje të mirë.copeland scrooll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim