Kuzhina me frigorifer

Shitet nga: ilirjana 12 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet urgjent kuzhina me frigorimefriz eshte me qmim shume te volitshm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim