Maqina per prodhimin e Akullit

Shitet nga: Alban 23 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
2.5 Kg gjdo 20 minuta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim