Maqinat industriale per prodhimin e akullit

Shitet nga: xxx 04 Qer 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes ose ndroj maqinat industriale per prodhimin e akullit ne form katrore qeprodhojin 480lit(450kg) per 24 ore,ftofjen e kan me rym dhe dhe me uje.jan shum te mirate reja i kam ble i kam perdor 2 sezona(dmth 10 muaj nuk jan te perdorura) VIBER 049173742,bojim ndrim edhe me naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim