Matorr per friza

Shitet nga: ylber 18 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes motorrin e frizit vetum dy vite esht i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim