Ngrirës

Shitet nga: Drin 10 Tet 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet ngrirësi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim