Panel Solar per energji (rryme) solar per ngrohj..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECTsolar 18 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Bëjm shitjen dhe montimin e këtyre gjësendëve:
Panel Solar për prodhimin e energjis (rryme)
Panel solar për ngrohjen e ujit si dhe për ngrohje qendrore
Ndriqim publik dhe privat
Po ashtu bëjm edhe ndertim te objekteve te ndryshme si p.sh shtëpi objekte afariste, objekte te larta dhe të ulta te gjitha llojeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim