Panele solare për energji termike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P.L.L-SOLARI 17 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Seria IPJG
Ngrohje uji solar, pa presion, kompakt ( I sheshtë)
Specifikat teknike:
1.Pjesa e brendshme: SUS304-2B ose 316L, çelik qe nuk ndryshket, teknologji e saldimit me laser.
2.Vakumi i gypave: shtrese me efikasitet te larte, 47x1500/58x1800mm gyp vakumi, rezistenca ndaj breshëritë 25mm-40mm
3.Pjesa e jashtme: çelik I ngjyrosur me përzierje alumin-zink/SUS 304 çelik I pandryshkshëm, teknologji jo e salduar.
4. Shtresa izoluese: densitet i larte poliuretani , ruajtje efikase e nxehtësisë per 72 ore.

5.Korniza: çelik I pandryshkshëm/aliazh alumini/çelik i galvanizuar. Anti-korroziv dhe anti-ultraviolet.
150L, 200L, 250L,300L,360L,400L
044-74-14-54/ 049-68-57-57
SASIJA E LIMITUAR!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim