Reklama tabele me ndriqim te integruar 4mx1m

Shitet nga: reklama 03 Qer 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet reklama e jashtme me dimensione 4mx1m
Ka ndriqim te integruar
Reklamen e tanishme qe e ka mund t'i hiqet dhe t'i vendoset e reja

Per informata kontaktoni ne email ose numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim