Rezervo BABADIMRIN per VITIN e RI

Shitet nga: BabaDimri 24 Dhj 03:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Gezoje femijen tuaj naten me te pritur te femijeve

Ne do te kemi shum surpriza

ne do jemi aty ku ju deshironi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim