SHES FRIGORIFERI E FIRMES BEKO

Shitet nga: SHEHRIE 12 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
SHES FRIGORIFERIN ME FRIZ TE FIRMES BEKO VETEM DY MUAJ I PERDORUR, FRIGORIFERI KA GARANCIN PER 5 VITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim