Servis Per Te Gjitha Paisjet

Shitet nga: House Service 29 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Na thirr ne jemi aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim