Sever 8

Shitet nga: Sever 04 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Sever 8 shum i mir pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim