Sever 9 i perdorun

Shitet nga: Ali 03 Qer 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Sever
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim