Shes Frigo vitrinen

Shitet nga: Agim 14 Tet 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigo vitrinen eshte ne gjendje te mire dhe punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim