Shes frigoriferat

Shitet nga: Bajram 31 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferat per mish te ardhur prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim