Shes frigoriferin me friz

Shitet nga: Nusret 01 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin me friz ne gjendje te mire i slovenis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim