Shes frigorigerin me friz

Shitet nga: Nusret 15 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin me friz ne gjendje te mire i i prodhuar ne sloveni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim