Shes frizin me ngrirje te thell per markete

Shitet nga: Sazan 26 Sht 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin me ngrirje te thell per markete qe perdoret per mish apo sende tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim