Shes frogoriferin e ri me 6muaj garancion

Shitet nga: Pllana 20 Gsh 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin me garancion 6muaj i prodhuar ne kosove osatermosistem.
Dimenzionet 2X1meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim