Shitet Frigoriferi

Shitet nga: Sadri 04 Jan 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim