Shitet Frigoriferin 80 euro shporetin 40 euro

Shitet nga: vjon 18 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes nje frigorifer i cili esghte dy pjesesh nalt friz posht frigorifer , nje shporette rrymes klasik ,te gjitha jane ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim