Shitet Frizi me cmim shume te lire...

Shitet nga: Afrim 20 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi eshte ne gjendje shume te rregullt. Munde ta vlersoni edhe vet pasi qe per momentin eshte I montuar por jo ne perdorim. Cmimi eshte ne shume I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim