Shitet frigorifer shum pak i perdorun nga nje nder

Shitet nga: Richard W. Lundgren 04 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer Electrolux, model I vitit 2014, si I ri! I blere I ri ne Prishtine Qershorin e vitit 2014, me qmimin prej 400 Euro. Shitet nga nje nderkombetar I cili ka vendosur te largohet nga Kosova.
Frigoriferi gjindet ne lagjen Arberia, Prishtine
Text in Albanian
This should be the title - Shitet frigorifer shum pak i perdorun nga nje nderkombetar!Fridge and deep freezer. Electrolux 2014, like new. Bought new in Pristina in June 2014.
Was new 400 EUR.
Ready for pick up in Arberia, Pristina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim