Shitet frizi ne defekt

Shitet nga: .......... 12 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin e firmes Bira, eshte me fjoka eshte i perdorur nje vit dhe ka nje defekt ne motor, e shes per arsye se une kam ble friz tjeter e ky sme duhet, qmimi shum i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim