Shporeti

Shitet nga: Irfan 22 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet shporeti ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim