Solar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECTsolar 31 Jan 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Bëjm shitjen dhe montimin e këtyre gjësendëve:
Panel Solar për prodhimin e energjis (rryme)
Panel solar për ngrohjen e ujit si dhe për ngrohje qendrore
Ndriqim publik dhe privat
Po ashtu bëjm edhe ndertim te objekteve te ndryshme si p.sh shtëpi objekte afariste, objekte te larta dhe të ulta te gjitha llojeve. Viver +37744256080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim