Teknik e barsh nga zvicrra

Shitet nga: Kujtim 15 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim teknik te bardh me shumic e pakic klima te ndryshme fellne dhe goma per vetura elektro mororra etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim