Termo 3

Shitet nga: sami sopjani 18 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes termo ne gjendje shum te mir esht termo 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim