U shit flm merr jep

Shitet nga: Bushi 10 Krr 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes elektromotorin i ardhun nga Londra shum pak i perdorun si i ri qmimi 145euro kw 5,5 1400rrutullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim