Urgjent frizi per ftofje per kuzhina piceri etj

Shitet nga: xx 12 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Urgjent shes frizin per ftohje ne gjendje perfekte i perdorur po i ruajtur mir si ne foto .
Per me shum kontaktoni ne tel ose viber.
+377 44 500 369.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim