Vakse/ Kade ( Jakuzi )

Shitet nga: Sabi 02 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shume pak e perdorur pa asnje shenje ose grrithe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim