Vitrin ftofse

Shitet nga: Limi 09 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrin ftofse, per market gjelltore qebaptore , qmimi i volitshum.
Te interesuarit lene sma në viber+37745654334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim