Vitrin per embelsira

Shitet nga: Afrim Zeka 29 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrin per embelsira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim