Vitrine Ftohese

Shitet nga: Met 23 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes vitrinen ftohese te karakterit univerzal e pershtatshme per shitore, mishtore apo burektore dimenzioni 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim