Vitrine Ftohese

Shitet nga: Met 23 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes vitrinen ftohese te karakterit univerzal e pershtatshme per shitore, mishtore ose burektore dimenzioni 2 metra. Eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim