frigorifer dhe friz me dy dyr dy motorra

Shitet nga: arsim 07 Sht 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifer gjysma gjysma friz e dy dyr i ndam posht friz nalt frigorifer ika dy otorra ka veq pak korizion punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim