frigorifer për lokal ,motorr nuk ka ,flm merrjep..

Shitet nga: shporet 26 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriver për lokal i ardhur nga zvicrra ,icili vetum motorr nuk ka,firma LIEBHERR ndrrim me makina të larjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim