frigorifer per pije

Shitet nga: frigorifera per pije 01 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferat per pije,ne gjendje te rregullt dimensionet jane;90-60 dhe 200-60.me cmime te volitshme vetem per 150euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim